DNA promotor.

DNA – Promotor to moim zdaniem jeden z najciekawszych produktów firmy HAP LABS.
Jest to suplement, którego zastosowanie wiąże się ściśle z okresem rozrodczym gołębi. Osobiście przetestowałem ten preparat już dwa sezony i z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że jest skuteczny i jego stosowanie ma sens i jest celowe.
Skład preparatu to m.in. części roślin i związki roślinne np.  z mniszka lekarskiego, lubczyku, kozieradki:  Witamina A, Witamina D3, Witamina E, Witamina C, Witamina K3, B1, B2, B6, B12, kwas nikotynowy, biotyna, kwas foliowy.
DNA – Promotor stosuje się już tydzień przed połączeniem gołębi w pary. Przez pierwszy okres podajemy go z karmą co drugi, trzeci dzień. Następnie raz w tygodniu do zakończenia okresu lęgowego. Suplement DNA jest w 100% preparatem niezawierającym żadnych leków i antybiotyków.
Naturalnie zwiększa popęd samców i poprawia pracę układu rozrodczego samic. Dodatkowo zwiększa wydzielanie tak zwanego mleczka z wola i poprawia żywotność piskląt.
Pamiętajcie – nad grupą sportową zaczynamy pracować prędzej niż inni, a sukcesy same przyjdą …
Więcej informacji o produkcie na stronie www.haplabs.com

12316376_980350982029525_6605379454095764504_n

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>