O NAS

KOLEŻANKI – KOLEDZY

Witam miłośników gołębi, a przede wszystkim gołębi wysokolotnych i zapraszam do zwiedzania mojej strony.

Mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim. Gołębiami zafascynowany jestem odkąd zobaczyłem pierwszy gołębnik. Niestety warunki domowe nie pozwoliły mi rozwinąć hodowli, którą zacząłem już w wieku dwunastu lat. Po długiej przerwie wróciłem do swojej pasji i od końca 2013 r.  hoduję BUDAPESZTY SPORTOWE i WĘGIERSKIE OSZRONIONE czyli DERESZE.

 

Strona, którą tworzę wspólnie z córką, ma propagować gołębie wysokolotne wśród adeptów, a także jednoczyć, pomagać i doradzać osobom już zaawansowanym w hodowli. Chcielibyśmy, aby ta strona pomogła w nawiązywaniu nowych kontaktów, jak również promowała zdrowe i dobrej jakości materiały hodowlane.

Mamy nadzieję, że oprócz cennych informacji jakie Państwo uzyskacie z lektury naszej strony, będziecie również mogli dokonać zakupu gołębi od najlepszych hodowców w różnych rasach, nie tylko wysokolotnych. Będą one dostępne w zakładce SPRZEDAŻ.

Zapraszamy również chętnych chcących podzielić się własnym doświadczeniem i umieszczeniem swojego artykułu na naszej stronie, a także  osoby zainteresowane  jakąkolwiek współpracą z nami do kontaktu.

E-MAIL

wysokolotne.ostrow@gmail.com

Życzymy miłego czytania i oglądania.

Miłosz, Maja Bugaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>